Autorski program zajęć tanecznych on-line.

Autorski program zajęć tanecznych on-line.

Szanowni Państwo!

W związku z nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i brakiem możliwości uczestnictwa dzieci w zajęciach tanecznych w placówkach oświatowych, aby móc dalej pracować z Państwa dziećmi, stworzyliśmy autorski program zajęć tanecznych on-line.
Celem programu jest kontynuacja zajęć tanecznych, które odbywały się stacjonarnie w Państwa przedszkolu.
Lekcje udostępniane będą dla Państwa raz w tygodniu na naszym prywatnym kanale YouTube „Roztańczone Dzieciaki” – zapraszamy do subskrypcji kanału
Stacjonarne zajęcia zostaną wznowione jak tylko Ministerstwo wyda decyzję o powrocie dzieci do placówek oświatowych.
Gorąco zachęcamy Państwa do umożliwienia dzieciom trenowania z nami on-line. Do treningu zapraszamy nie tylko dzieci ale i całe rodziny. Filmiki są tak przygotowane że każdy z Państwa może do nas dołączyć. Ruch w tej całej sytuacji jest nie tylko potrzebny ale i konieczny do zdrowego funkcjonowania emocjonalnego całej rodziny.
Prosimy tych z Państwa których dzieci są zapisane na zajęcia taneczne w przedszkolu o wysłanie wiadomości e-mail na adres podkarpackiecentrumtanca@gmail.com w treści wpisując imię i nazwisko dziecka oraz nazwę przedszkola do którego dziecko uczęszcza. Po weryfikacji zostanie odesłana do Państwa wiadomość z linkiem do kanału YouTube. W pierwszym odcinku znajdą się znane i uwielbiane przez Państwa dzieci takie tańce jak: Piraci, Baby Shark czy Nie bój się chcieć, zapraszamy:
Jednocześnie informujemy o dokonaniu wpłaty w wysokości 85 zł/semestr II do dnia 20.04.2020r na konto mBank PCT
nr. konta  56 1140 2004 0000 3702 7797 7247  w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka oraz nazwę przedszkola.
Więcej informacji pod numerem tel. 502204059 lub 606622253
Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Dudek
Podkarpackie Centrum Tańca


Skip to content