Zajęcia taneczne – ważne informacje

Zajęcia taneczne – ważne informacje

Szanowni Państwo!

Cieszymy się bardzo, że w tak licznej grupie jesteście z nami  na kursie on-line. Wierzymy że będziecie zadowoleni z efektów tego kursu. Wspaniałe jest to że Państwa dzieci nie straciły kontaktu z tańcem i nie będzie zmarnowany ten czas, kiedy tańczyliśmy z nimi na salach przedszkolnych i gimnastycznych.
Poniżej zamieszczamy informację o opłatach za zajęcia taneczne.
Opłata za zajęcia taneczne, które odbyły się na terenie przedszkola w  II semestrze + kontynuacja  w formie online wynosi 85 zł
 
Osoby, które nie mogą kontynuować nauki w formie online prosimy o uiszczenie opłaty w wysokości 40 zł  za zajęcia taneczne , które odbyły się już w II semestrze do momentu zamknięcia placówek oświatowych . Wpłaty prosimy dokonać do dnia 15.05.2020r na konto mBank PCT nr. konta  56 1140 2004 0000 3702 7797 7247  w tytule prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz nazwę przedszkola.
Stacjonarne zajęcia zostaną wznowione, jak tylko pojawi się taka możliwość kontynuacji zajęć grupowych.
UWAGA
Tych z Państwa którzy zdecydowali się na kontynuację zajęć zdalnych prosimy o wysłanie stosownej informacji wraz z imieniem, nazwiskiem i nazwą przedszkola do którego dziecko uczęszcza na adres podkarpackiecentrumtanca@gmail.com. Po otrzymaniu informacji i uiszczeniu opłaty zostanie odesłana do Państwa wiadomość z linkiem do kanału YouTube na którym zostało już udostępnionych pięć zajęć.
Jestem przekonany że zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów spodobają się Państwu i Państwa dzieciom a mapet Mietek Śmietek dostarczy wiele radości.
Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Dudek
Podkarpackie Centrum Tańca
502204059, 606622253


Skip to content